logo - foodmag

Większość z Was wie, że Fabryka Przepisów powstała jako blog i tak była prowadzona przez pierwszych kilka miesięcy. Szybko jednak doszliśmy do wniosku, że ponieważ są tu publikowane przepisy to chcemy, aby były w prosty sposób dostępne.

Naszą ambicją było i jest zrobić z Fabryki internetowy magazyn kulinarny. Więcej pisałam o tym w artykule: „Od bloga do magazynu”. Przed Fabryką już wkrótce kilka zmian, między innymi bardziej dostępne kategorie i łatwiejsza nawigacja. Pierwsza zmiana, która musi nastąpić właśnie teraz, to zmiana nazwy strony. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy są stałymi czytelnikami, oraz nowe osoby pojawiające się, polubią Fabrykę w nowej odsłonie, ponieważ od dziś Fabryka Przepisów zmienia nazwę na FoodMag.

Dlaczego FoodMag?

Z bardzo prostej przyczyny. Nazwa jest krótsza, łatwiej zapada w pamięć, oczywiście brzmi lepiej i lepiej będzie określać charakter strony. Jak wiecie, Fabryka Przepisów jest obecna głównie na: Facebooku, Naszej Klasie i Durszlaku. facebook-foodmag

Z Naszą Klasą i Durszlakiem nic się nie zmieni, poza logo. Niestety na Facebooku nie ma możliwości zmiany i wraz ze zmianą nazwy startujemy tam od początku, dlatego wszystkich, którzy polubili już Fabrykę Przepisów na Faceboku, bardzo prosimy, aby swojego „like” przenieśli na FoodMag’a i go polubili! Teraz właśnie tam będziemy informować Was o wszystkich wpisach na stronie.