Skończył się weekend i kończy się również akcja z Tetra Pak – „Karton zamiast konserwantów”. Przypomnę tylko, że akcja ta miała na celu promowanie zdrowego odżywiania, unikania konserwantów oraz świadomego wyboru produktów.

Razem z Tetra Pak zorganizowałam konkurs i zachęcałam do poszerzania naszej wiedzy w tym zakresie. Jak wiemy, o nagrodę (weekend w Spa) starało się kilka blogów, którym życzę powodzenia.

Czas na podsumowanie

Konkurs podzieliłam na dwa etapy, każdy z nich trwał po 7 dni. W pierwszym tygodniu (I Etap) nadesłaliście w sumie 12 różnych przepisów (szczegóły tutaj). Spośród nich wybrałam 5, te przeszły do II Etapu. Nie było łatwo, ale musiałam zdecydować. W wyborze dzielnie pomagała mi córeczka.

W II Etapie sami wybraliście zwycięski przepis. Głosowaliście cały tydzień. W sumie 104 osoby oddały głosy i co za tym idzie pokazały, że zdrowe jedzenie, unikanie konserwantów i akcja, którą mogłam zorganizować dzięki Tetra Pak jest ważna!

Dziękuję wszystkim, którzy głosowali i tym którzy nadesłali przepisy.

Wyniki głosowania

„Walka” do ostatniej chwili toczyła się pomiędzy Musem z malin i melona, a Owocowym crumble! Ostatecznie wygrał przepis na Owocowe crumble, nadesłany przez Ewelinę. Ewelina, dziękuję i gratuluję.

Teraz z niecierpliwością czekamy na decyzję Tetra Pak. Chętnie pojedziemy z Eweliną do Spa, poddamy się relaksującym masażom i wypijemy razem lampkę szampana, za upadek konserwantów!

Dla potwierdzenia dołączam wyniki głosowania.

Głosowanie

Pozdrawiam i nie zapominajmy o celu tej kampanii.

Decyzją jury z Tetra Pak nagroda powędrowała do „Grace w kuchni” – serdecznie gratulujemy!