Galaretka

Zakończył się konkurs z Delectą na najlepszą według Was galaretkę. Wszystkim bardzo dziękuję za nadesłane odpowiedzi, kto wie może Delecta dzięki Wam wprowadzi na rynek coś nowego :)

Osoby, które wygrały zostały wybrane wybrałam przez losowanie i tu za nim podam wyniki wyjaśnię dokładniej zasady. Ponieważ wiele osób nie podawało w komentarzach swoich adresów e-mail, wiele podawało go później, to troszkę skomplikowało losowanie. Dlatego ustaliłam, że nie liczę komentarzy które są moje, komentarzy bez adresów e-mail, a podwójne komentarze (jeśli ktoś podał adres e-mail w oddzielnym komentarzu ) liczę jako jeden, tak będzie sprawiedliwie dla wszystkich.

Dlatego z 58 komentarzy zostało do losowania tylko: 32

Teraz losowanie

Komputer wylosował 5 numerów pomiędzy 1, a 32 (poniżej przedstawiam zrzut ekranowy).

Numery które wygrały to: 20, 5, 31, 22, 16, czyli foremkę silikonową i zestaw galaretek na szybko Delecty otrzymują:

Cysia:

Idealna galaretka jak dla mnie nie może być na żelatynie, czyli nowa galaretka Delecty jako jedyna ogólnodostępna jest dla mnie do zjedzenia :) Musi też być bardzo owocowa, szybko zastygająca i nie rozpływająca się na cieście gdy postawimy w lato na stole !

Pinkcake:

Galaretka powinna być słodka, ale nie za bardzo, na naturalnych ekstraktach owocowych a nie wyłącznie na aromatach identycznych z. Barwiona naturalnymi barwnikami roślinnymi i klarowna, żeby było widać co jest pod nią:)

Żaneta:

Najlepsza galaretka jest gęsta i sprężysta- lecz nie twarda, lekka i zdrowa, ma piękny naturalny kolor, cudowny smak i zapach lata…

Agata N:

Idealna galaretka? Wspaniale sprężysta, ale jednocześnie delikatna i puszysta. Idealna galaretka ponadto szybko zastyga, nie karząc gospodyni długo czekać. Ma mocno owocowy smak i pachnie!

Madzia:

Mmm, ulubiona galaretka powinna być szybka w przygotowaniu, żeby można ja było szybko zjeść i nie czekać do następnego dnia.

Dziewczyny gratuluję i proszę o przesłaniane na mój adres e-mail: kasia@fabrykaprzepisow.pl swoich danych (imię, nazwisko i adres) potrzebnych do wysyłki nagrody. Wasze adresy przekaże do Delecty i nagrody będą wysłane już przez nich. Jeszcze raz gratuluję i dziękuję za udział.

Konkurs - losowanie