Ręczna ceramika

Osobiście nie często zdarza mi się uczestniczyć w kampaniach charytatywnych, które mają na celu nieść pomoc innym. Wynika to pewnie z tego, że mam mało okazji, ale nie tym razem. Chciałam poinformować Was o nowej wdzięcznej kampanii charytatywnej dotyczącej dzieci i osób dorosłych dotkniętych autyzmem.

Na czym polega kampania i kto ją organizuje?

Kampania jest organizowana przez fundację SYNAPSIS oraz Westwing. Sama fundacja niesie pomoc dzieciom i dorosłym osobom z autyzmem oraz ich rodzinom. Ręczna ceramika Fundacja pracuje również nad rozwiązaniami, które poprawią jakość życia osób dotkniętych tą chorobą.

Osoby z autyzmem odbywają terapię poprzez pracę. W ten sposób powstały jedyne w swoim rodzaju różne gliniane patery, talerze i misy, każde naczynie jest ręcznie malowane. Aktorka Joanna Brodzik dokonała ostatecznego wyboru i połączyła talerze, misy i patery w zestawy oraz każdy opatrzyła swoim autografem. Dodam tylko, że dla Pani Joanny nie jest to jednorazowa akcja, aktorka współpracuje z fundacją SYNAPSIS od ponad 4 lat.
Joanna Brodzik podpisuje ręcznie wykonane naczynia

Kiedy start?

Od godziny 19.00 dnia dzisiejszego startuje kampania na stronie Westwing, tam będzie można zakupić ceramikę przygotowaną na ten właśnie cel. Całkowity dochód ze sprzedaży tej kampanii, trafi do podopiecznych fundacji SYNAPSIS, a dla nas zostaną wyjątkowe pamiątki.

Zachęcam do tego, aby zajrzeć i obejrzeć te cudeńka, może znajdziecie coś co Was urzeknie i dołożycie do całości swoją małą cegiełkę. Spieszcie się, bo mam wrażenie, że kampania będzie krótka i wszystko szybko się sprzeda :)

Uczta dla oka

Ręczna ceramika
Ręczna ceramika
Ręczna ceramika
Ręczna ceramika
Ręczna ceramika

Źródło: Westwing, Fundacja SYNAPSIS; Zdjęcia: Westwing