Konkurs z Delectą

Witam po przerwie i na początek po tak długiej nie obecności razem z Delectą przygotowałam dla Was konkurs. Konkurs dotyczy galaretek, ale nie takich zwyczajnych.

Jakiś czas temu Delecta wprowadziła na rynek 4 smaki nowej galaretki: Galaretki na szybko!, wegetariańskie w których zamiast żelatyny spożywczej użyto składnika roślinnego pochodzącego z glonów morskich. Dodatkowo galaretki te tężeją szybko i są delikatne, czyli tak jak lubię:) W sekcji z przepisami możecie zobaczyć jak prezentuje się deser z truskawkową galaretką, a smak? cóż musicie mi uwierzyć na słowo, galaretka była delikatna i w połączeniu z musem i śmietaną smakowała wybornie.

Teraz konkurs :)

Mamy dla Was 5 zestawów nagród (patrz zdjęcie): foremka silikonowa classic włoskiej firmy Silikomart plus 4 Galaretki na szybko! o smaku: truskawkowym, cytrynowym, pomarańczowym i agrestowym.

Jak zdobyć nagrodę? to bardzo proste: w komentarzach należy podać jakie cechy powinna według Was posiadać najlepsza galaretka?

Trochę o zasadach

Konkurs właśnie się rozpoczął i potrawa przez kolejne 7 dni, czyli zakończy się 21-go czerwca w czwartek, ok. północy. Następnie wśród nadesłanych odpowiedzi wylosuję 5 osób do których trafią nagrody.
Nagrody wysłane będą tylko na terenie polski, ale udział w konkursie może brać każdy pod warunkiem, że podacie adres do wysyłki w Polsce!

Uwaga! Adres e-mail wpisujemy w komentarzach, abym mogła skontaktować się ze zwycięzcami!

Po zakończeniu konkursu opublikuję zwycięzców i skontaktuję się w sprawie adresów do wysyłki nagrody, ale same nagrody prześle już Delecta!
To chyba tyle, do dzieła i życzę miłej zabawy!