FoodMaga założyła moja żona Kasia, obecnie prowadzimy tę stronę razem. Kasia tworzy przepisy i zdjęcia, ja czuwam nad stroną techniczną, a wizja jest nasza wspólna.

Co mogę powiedzieć o sobie? Muzyk z wykształcenia, web developer z zawodu i szef kuchni z zamiłowania. Moja przygoda z kuchnią rozpoczęła się kilka lat temu, gdy po przyjeździe do Wielkiej Brytanii, nieco z przypadku, zatrudniłem się jako kucharz w jednej z londyńskich restauracji. To wówczas odkryłem, że gotować każdy może, a nawet więcej, każdy może być twórcą nowych, własnych dań. Wystarczy jedynie zrozumieć co nadaje charakter potrawie, mieć wizję smaku, który chcemy uzyskać i wyobrazić sobie składniki oraz proces który pozwoli tę wizję zmaterializować.

W kolejnych latach zająłem się tym, co chciałem robić od dawna i pozostawiając pracę w kuchni za sobą zwróciłem się ku web designowi. Jednakże odkąd kuchnia nie jest związana z moim zawodem, tym większą stała się pasją. Dlatego też współtworzenie FoodMaga przynosi mi ogromną satysfakcję. Jednocześnie projektuję i rozwijam stronę oraz odkrywam nowe obszary wiedzy kulinarnej, a wszystko to wspólnie z moją żoną.

Mogę Wam obiecać że na naszej stronie pojawi się jeszcze wiele interesujących rzeczy, więc zapraszam do czytania, oglądania i jak najczęstszych odwiedzin.

Michał