O nas

FoodMag jest blogiem kulinarnym, który narodził się z pasji do gotowania, odkrywania smaków i fotografii. Piszemy dla Was od 2010 roku. Chcemy, aby nasza strona była dla wszystkich, którzy lubią gotować i jeść, dla tych którzy przygodę z gotowaniem dopiero zaczynają, jak również dla tych, którzy lubią tylko popatrzeć.

Menu FoodMaga jest szerokie i znajdziecie tu przepisy na różne okazje, na święta, urodziny czy inne uroczystości, ale najważniejsze jest to, że znajdziecie tu codzienną kuchnię z prostymi przepisami ze składników które wszędzie są dostępne. Wszystkie opublikowane przepisy zostały przez nas sprawdzone i wypróbowane i każda potrawa została przez nas sfotografowana.

Inspirację czerpiemy z licznych źródeł: podróży, programów kulinarnych, podróżniczych, książek, czasopism czy dobrych produktów na półce sklepowej. Inspiracją są też same przepisy, które traktujemy raczej jako ścieżkę do tego właściwego dania, które będzie nasze. Każdy przepis może mieć kilka wariantów, każdy przepis może być punktem wyjściowym… i to kochamy w kuchni, nieskończoną możliwość tworzenia smaków.

katarzyna-wilkosinska

Kto tworzy FoodMaga?

FoodMaga prowadzimy my: Kasia i Michał Wilkosińscy. Ja tworzę nowe przepisy, artykuły i zdjęcia, Michał dba głównie o stronę techniczną i bardzo mnie motywuje :)

Zapraszamy do gotowania z nami.

Kasia i Michał